BİOENERJİ

Bioenerji adı verilen birçok uygulama, günümüzde kişisel gelişim sayfalarında yer almaktadır. Oysa asıl bioenerjinin kavramı, çok daha geniş kapsamda ele alınmaktadır. İnsan vücudundaki elektriksel enerji akımının beyinde ürettiği enerji, çevredeki negatif ve pozitif enerjilerle etkileşim içine girmektedir. Bu alma verme dengesi, dünyanın temel dengesidir. 

Daha genel bir şekilde açıklayacak olursak; iyinin ve kötünün savaşı her zaman farklı isimlerle devam etmektedir. Kimi insan buna negatif enerji ya da büyü adını verirken, bazıları da uğursuzluk derler. Oysa auranın güçlendirilmesiyle bu negatif etkilere karşı bir kalkan oluşturmak mümkün olmaktadır. İşte bunu bioenerjiyle gerçekleştirmek mümkündür. 

 

Bioenerji ile Şifalanma

 

Yaşamımızda birçok problemle karşılaşırız. Duygusal ve maddi hayatımızda yaşadığımız zorlukları çoğu zaman anlamayız. Özellikle çevredeki bazı insanlara baktığımızda işlerinin yolunda gittiğini, ilişkilerinde sorunlar yaşamadıklarını görerek hatayı kendimizde ararız. 

Oysa durum hiç de öyle değildir. Olumsuz enerjilere açık olan bedenimiz bunları mıknatıs gibi çekmeye başlar. Bu da auramızı daha zayıf bir hale getirir. Yedi çakra merkezinden geçerken tıkanmalara neden olan bu uygulamalar, özel hayatımızda birçok olumsuzluğa neden olur. Biz de bu şanssızlığın nedenini bir türlü anlayamayız. 

Kötü niyetli olan insanlar ya da evren; alma verme dengesi bozulduğu zaman birçok negatif etkiyi bize doğru iter. Zaten açık olan ve negatif etkilere maruz kalabilen auramız da hemen bundan etkilenir. Özellikle aşk ve iş hayatındaki bereketsizlikler peşimizi bırakmaz olur. İşte bu durumda bioenerjinin uzmanlık alanı devreye girebilir. 

Tamamen iyi niyet ve sevgi üzerine kurulu olan bioenerji uygulaması, uygulayıcının yoğun bir fiziksel ve zihinsel çalışması sonucu gerçekleşir. Uzakta olan bir kişiye aktarılan pozitif enerjiler, tüm olumsuzlukları ortadan kaldırarak, ruhsal bir arınma sağlar. Ruhsal arınmanın ardından da fiziksel arınma hacamat uygulamasıyla desteklenerek, kişinin ruhsal sağlığı düzelir.

 

Bioenerji Uzmanları

 

Bioenerji uzmanı bir nevi negatif enerji emici, pozitif enerji akıtıcıdır. Bunun için de büyük bir duyusal yetenek ve güç gerekmektedir. Herkes bioenerji uzmanı olamaz. Çünkü sahip olduğu enerjiyi Allah’ın izniyle iyiliğe kullanabilmek kolay değildir. Belirli bir eğitimden geçerek, duyusal yeteceğin farkındalığının arttırılması gerekir. Kişinin pür enerjisini nasıl kullanacağını bilmesi, nelerden uzak duracağı hakkında da bilinçli hareket etmesi gerekir. 

Bioenerji, kesinlikle kötü ve olumsuz amaçlar için kullanılmaz. 

 

Uzaktan Bioenerji Yaptıranlar

 

Uzaktan bioenerji uygulaması yaptıranlar 20-40 dakika süren bu uygulama için  bulundukları her yerden başvuru yapabilmektedir. Temas gerektirmeyen bu uygulama, uygulayıcının enerjisini, uygulatana aktarmasıyla gerçekleştiğinden fiziksel temas gerektirmez. Ancak ruhsal temas gerekeceğinden kişiyle online ya da telefonla görüşme yapılması yeterli olacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun, bioenerji uygulaması yaptırabilirsiniz. 

 

Bioenerji yalan mı?

 

Birçok insanın bu konuda şüpheleri olması doğaldır. Çok sayıda kişi insanları kandırmak için büyü bozma adı altında bioenerjiyi kullanmaktadır. Ancak işinin ehli, Allah’ın izniyle bu işi yapan kişilerin yararı, uzaktan bioenerji yaptıranların yorumlarından da anlaşılacağı gibi olumludur. 

 

İnsan Kendine Bioenerji Yapabilir Mi?

 

İnsanın kendi kendine bioenerji çalışması yapması imkansız değildir. Ancak bunun için eğitim alması ve enerjisini doğru zamanda ve doğru şekilde kullanması gerekir. 

 

Bioenerji cinlerle mi yapılıyor?

 

Kişinin aurasını ve çakralarını etkileyen bioenerji uygulamalarının cinlerle bir ilgisi yoktur. Uygulayıcının profesyonelliği ve pür enerjisinin gücü, alma verme dengesi içinde çalışarak negatif etkileri ortadan kaldırır.